Jméno:
Heslo:
Položek: 9-12 z celkem: 110   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

I-alba MŠ

Říjen 2019

Říjen 2019

Podzim v MŠ

V tomto měsíci jsme se s dětmi zaměřili na činnosti související s podzimem.  V přírodě jsme pozorovali znaky podzimu, změny počasí a dozrávání podzimních plodů. Poznávali jsme různé stromy, keře a jejich plody, které jsme využili při různých činnostech.

Děti ze třídy Broučků se seznámily s pohádkou „Boudo, budko, kdo v tobě přebývá“. Pohádku jsme přečetli a zdramatizovali. Děti si samy postavily domeček z molitanových kostek, nasadily masky a pohádka mohla začít.

Ve třídě Sluníček pokračovala další lekce z projektu Malé technické univerzity, kde se se děti staly architekty. Děti se seznámily s jednoduchým technickým výkresem a naučily se v něm číst.  Zjistily, co jsou to obvodové zdi a příčky. Nakonec děti postavily podle technického výkresu půdorys domu. V další lekci se děti stanou malými inženýry. 

Dýňobraní v MŠ

Ve spolupráci se školní družinou jsme pořádali tradiční Dýňobraní na zahradě MŠ. Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a za spolupráci všech zúčastněných.  Děkujeme za přinesené dobroty, darované dýně a tradiční dýňovou polévku od milých kuchařek za naší jídelny.

Vyřezané a rozsvícené dýně zdobí zahradu MŠ a poté zdobí Strašidelný les v Předláncích.
                                                                                                                  Kolektiv MŠ 

Září 2019

Září 2019

Tak už nám to začalo! Po prázdninách jsme se opět sešli ve školce, přivítali nové kamarády a vyprávěli si zážitky z léta. Dny jsme trávili hraním, učením a procházkami v přírodě.

Nejmladší děti dorazily do školky statečně. Postupně zvládají počáteční novoty a že jich je! Tak třeba nové prostředí, noví lidé, nová pravidla....., a aby to nebylo málo, jsou bez svých nejbližších. Nemají to mnohdy jednoduché. Ale vypadá to, že to postupně zvládneme.

Jak se tady máme a co společně děláme to se dozvíte, když si prohlédnete fotky ve fotogalerii I- alba. Na fotkách poznáte čemu jsme se věnovali. Dětí se ptejte a zajímejte se, děti rádi sdílejí své zážitky ze školky. Tak hurá do toho!

Vaše Sluníčka a Broučci

 


Položek: 9-12 z celkem: 110   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
ZŠ, MŠ a ŠD uzavřena do odvolání.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy