Jméno:
Heslo:
Položek: 1-4 z celkem: 100   začátekzačátekna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Zápis do 1.třídy

Zápis do 1.třídy

Po čtvrtečních závodech na nás v pátek 26.4. čekal zápis do první třídy Základní a mateřské školy Višňová. K zápisu se přihlásilo celkem čtrnáct dětí. Z toho jsme 11 žáčků přijali. Děti byly moc šikovné a za svou snahu obdržely malé dárečky, které vyrobili žáci naší školy. Na všechny nové žáky se již těšíme v pondělí 2.září v 8.00, kde je oficiálně přivítáme do naší školy.

Ochrana člověka za mimořádných situací

Ochrana člověka za mimořádných situací

Poslední den v měsíci dubnu jsme podruhé ve školním roce uskutečnili OČMS. Tentokrát jsme zůstali ve škole a soustředili jsme se na základy první pomoci. Děti se učily jak správně resuscitovat, naučily se ošetřovat tepenné a žilní krvácení, dále si vyzkoušely ošetření zlomenin (ruky, nohy, prstu…) a zopakovaly si, jak se volá první pomoc. Byly jim také názorně ukázány pomůcky, které se používají ke znehybnění pacienta. Moc děkuji hasičům z Višňové a zdravotní sestřičce paní Mackové, kteří se aktivně zapojili do této školní akce. Ohlasy dětí byly pouze pozitivní. Děkujeme.

Mc Donald´s Cup Frýdlant

Hned v úterý po Velikonocích jsme se zúčastnili fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup ve Frýdlantu.  Turnaj proběhl pro kategorii 1.-3.třída a 4.-5. třída na hřišti s umělým trávníkem.  Menší žáci byli třetí a starší žáci se umístili na druhém místě. Hráčům děkuji za účast a reprezentaci naší školy.

 


Položek: 1-4 z celkem: 100   začátekzačátekna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Holubová advokáti s.r.o., IČO: 24686727, Za Poříčskou bránou 365/21, 18600 Praha 8
Fyzická osoba vykonávající činnost pověřence: Štěpán Holub
Tel.: +420 212 242 095
Email: poverenec@holubova.cz
ID datové schránky: eaqq73c

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9. je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme papír, PET lahve a Tetra Pack krabice. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit.

NOVINKY

Výzva

Zapojte se s námi
do pomoci Ondráškovi
a sbírejte víčka od PET lahví!

Od září letošního roku mohou opět děti nosit do školy víčka od PET lahví s přesným cílem. Víčka jsou určená pro tříletého Ondráška Čejku, který se narodil s tělesným handicapem. Na zlepšení svého pohybu potřebuje Ondrášek speciální cvičení po celý rok, ne všechny terapie však proplácí zdravotní pojišťovna. A právě sběr víček a jejich následný prodej pomůže zajistit rodičům Ondráška finanční prostředky na potřebné cvičení a pomůcky.

Pomoci může každý.
Víčka od PET lahví můžete přinést do školy každý pracovní den od 8 do 15 hodin a odevzdat je v kanceláři školy.
obrázek
V 1. pololetí školního roku 2018/2019 probíhá ve škole pro žáky 2. a 5 ročníku plavecký kurz, který je finančně podpořen z dotačního fondu MŠMT (doprava).
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy