Položek: 109-110 z celkem: 110   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředkonec

Z naší školky

Školička bruslení v MŠ

Školička bruslení v MŠ Rozhodli jsme se využít zimního stadiónu ve Frýdlantě a pravidelně dojíždět na bruslení. Za pomoci profesionálního trenéra se postupně děti naučí techniku bruslení. Děti jsou velice šikovné a bruslení jim za chvíli půjde samo. Více fotek na i-alba.

Tři králové

My Tři králové jdeme k Vám, štěstí zdraví vinšujeme vám….  Známá písnička se nesla vesnicí 6. ledna, kde si děti z MŠ připomněly svátek Tří králů.  Děti se ve školce dozvěděly, že svátek je spojován se slavností Zjevení Páně. Tři králové představují mudrce Kašpara, Melichara a Baltazara, kteří se vypravili do Betléma uctít právě narozeného Ježíše a přinesli mu dary zlato, kadidlo a myrhu. Děti si za zpěv vykoledovaly dobrůtky, za které moc děkujeme. Více fotografíí v i-albu.

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.