Jméno:
Heslo:
Položek: 1-4 z celkem: 69   začátekzačátekna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Mikulášské plavání

7.12. jsem se s vybranými žáky účastnila Mikuláškého plavání, kterého jsme se poprvé zúčastnili v letošním školním roce v Novém Městě pod Smrkem. Jeli se mnou žáci 4. a 5.ročníku. Jejich úkolem bylo uplavat dohromady co nejvíce metrů za svoji školu. Plavecký styl nebyl předem určen- děti střídaly prsa, kraul a znak. Poslední dva styly se naučily na kurzu plavání. Plavaly jednu hodinu. Za jejich výkon jim moc děkuji. Výborně nás reprezentovaly.  Příští rok si určitě znovu rádi přijedeme zazávodit.

Mikuláš v ZŠ

Ve čtvrtek 6.12. chodil u nás ve škole Mikuláš s čertem. Jsme moc rádi, že nás navštívili. Takové hodné dětičky bychom chtěli každý den. Smějící seKaždá třída si pro ně něco připravila- krátkou básničku, písničku či taneček. Děti za odměnu dostaly sladkou odměnu.

Vánoční dílny

Vánoční dílny

Poslední den měsíce listopad patřil již tradičním vánočním dílnám. Jako každý rok byla účast hojná. Děti, rodiče, prarodiče a i další přátelé školy si mohli vyrobit skřítka, andílka, Mikuláše s čertem, vánoční věnec a svícen. Vánoční atmosféru vykouzlil poslech vánočních koled. Poprvé jsme připravili pro návštěvníky vánoční posezení spojené s prodejem cukroví a perníčků, které upekly a nazdobily děti ve školním klubu.  Naše „vánoční občerstvení“ sklidilo velký úspěch. Nic nezbylo. :) . Tuto akci určitě rádi zopakujeme.

            Moc děkuji všem, kteří se na pořádání této akce účastnili.

                                                                               Adéla Paříková

Přebor škol v šachu

Přebor škol v šachu

Ve čtvrtek 29. 11. se zúčastnili Daniel Seifert a Barbora Židů okresního kola Přeboru škol v šachu v Liberci. Po dvouměsíčním seznamování se s taji královské hry to byl jejich první opravdový turnaj. Oba zaslouží pochvalu za svědomitý přístup a jistě se i s ostatními spolužáky ze školního šachového kroužku zahrají při dalších akcích. V kategorii žáků 1. stupně ZŠ soutěžilo 7 družstev. Výběr Frýdlantska (Višňová, Dětřichov a Raspenava) získal 8 bodů a 5. místo. Vítězové ze ZŠ Kaplického Liberec získali 20 bodů stejně jako druzí kluci z Frýdlantu.                                                                        

                                                                        Dobroslav Buřita


Položek: 1-4 z celkem: 69   začátekzačátekna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Holubová advokáti s.r.o., IČO: 24686727, Za Poříčskou bránou 365/21, 18600 Praha 8
Fyzická osoba vykonávající činnost pověřence: Štěpán Holub
Tel.: +420 212 242 095
Email: poverenec@holubova.cz
ID datové schránky: eaqq73c

NÁSTĚNKA

Hledáme učitelku pro I. stupeň ZŠ. Práce na plný úvazek (třídnictví) v malém kolektivu. Nástup leden 2019.
Hledáme asistenta pedagoga do 2.třídy.
Úvazek 25,5 hod./týden- hlásit se můžete na telefonu 488 881 201 či emailu skola@zsvisnova.cz
Od 1.9. je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme papír, PET lahve a Tetra Pack krabice. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit.

NOVINKY

Výzva

Zapojte se s námi
do pomoci Ondráškovi
a sbírejte víčka od PET lahví!

Od září letošního roku mohou opět děti nosit do školy víčka od PET lahví s přesným cílem. Víčka jsou určená pro tříletého Ondráška Čejku, který se narodil s tělesným handicapem. Na zlepšení svého pohybu potřebuje Ondrášek speciální cvičení po celý rok, ne všechny terapie však proplácí zdravotní pojišťovna. A právě sběr víček a jejich následný prodej pomůže zajistit rodičům Ondráška finanční prostředky na potřebné cvičení a pomůcky.

Pomoci může každý.
Víčka od PET lahví můžete přinést do školy každý pracovní den od 8 do 15 hodin a odevzdat je v kanceláři školy.
obrázek
V 1. pololetí školního roku 2018/2019 probíhá ve škole pro žáky 2. a 5 ročníku plavecký kurz, který je finančně podpořen z dotačního fondu MŠMT (doprava).
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy