Položek: 77-82 z celkem: 105   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Oznámení rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Zápis do 1.třídy

Zápis k povinné školní docházce proběhl ve čtvrtek 28.4. Dorazilo celkem 19 dětí. Zákonní zástupci tří z nich podali rovnou žádost o odklad povinné školní docházky. Dalších 16 dětí se vydalo plnit úkoly na připravená stanoviště. Za splněný úkol dostaly děti razítko do památečního listu. Na závěr svého putování po škole dostaly upomínkový list, zasloužené odměny a něco dobrého na cestu domů. Muffiny pro děti upekli žáci z kroužku vaření s paní  vychovatelkou Irenou Fejtkovou. Musím říci, že děti byly opravdu moc šikovné a těšíme se, až je zase v září uvidíme.

Mgr. Adéla Paříková

Florbalový turnaj

Do třetice jsme se v dubnu zúčastnili i florbalového turnaje, který se konal také v Liberci na ZŠ Lesní. Hrdinně se přidaly i tři dívky. Chlapců nemáme ve škole mnoho a dívky jsou v týmu povoleny. Žáci 4. a 5.třídy se zapojili do turnaje s velkým nasazením. Tentokrát se žáci trochu zapotili, protože hrálo celkem 5 týmů z různých škol. V bráně nás reprezentovala Zuzka Erbanová. To vyzdvihuji, protože dívky v bráně nejsou normálně k vidění. Děkuji Zuzce za odvahu. Ostatní také výborně reprezentovali svoji školu a zaslouží si velkou pochvalu.

Děkuji všem sportovcům!!!

Adéla Paříková

Přehazovaná

Jako další sportovní aktivitu jsme si tentokrát vybrali přehazovanou, které se zúčastnili žáci 4. a 5. třídy. Hráli v šestičlenném družstvu vždy 3 dívky a 3 chlapci. Musím žáky velmi pochválit, protože právě probíhají kurzy plavání. Děti nemohly skoro trénovat, protože jezdily v rámci hodin tělesné výchovy do plaveckého bazénu. I tak jsme rychle zopakovali základní pravidla a snažili se natrénovat co se dalo. Turnaj se konal v Liberci na ZŠ Vrchlického. Některé sety jsme prohráli a jiné zase vyhráli. Myslím, že všichni byli moc spokojeni. Pořadatelé, děti i učitelé. Dokonce jsme dostali nabídku uspořádat  ještě další turnaj u nás ve Višňové.

Děkujeme a budeme se těšit na další hru!

Mc Donald´s Cup

Po dlouhé době jsme se mohli konečně zapojit do sportovních soutěží, které byly kvůli Covidu úplně zastaveny. Naši žáci se už nemohli dočkat, až konečně vyběhnou na fotbalové hřiště s umělou trávou, kde se konala tradiční fotbalová soutěž Mc Donald´s Cup. Proběhla ve dvou kategoriích- 1.-3.třída a 4.-5.třída. Bohužel se letos do soutěže přihlásily jen školy Višňová a Frýdlant. Slabou účast z našeho výběžku si vysvětluji především tím, že děti tolik nemohly trénovat. My jsme rádi přijali pozvání a do Frýdlantu vyrazili. Byla to příjemná změna. Naše děti skončily na krásném druhém místě.

Moc děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!

Zápis do 1.třídy 2022/2023

Zápis do 1.třídy
proběhne ve čtvrtek 28.dubna 2022 od 13.00 do 16.00 hodin
K zápisu doneste občanský průkaz zákonného zástupce a rodný list dítěte.

Podrobné informace naleznete v sekci Základní škola-dokumenty.
Dotazy na tel: 725 554 521
Mgr. Adéla Paříková